Hakkımızda

* MİSYONUMUZ

 

FCooker Mutfak Gereçleriirmamız 1990 yılında kurulmuş olup, Züccaciye sektöründe faaliyete başlamıştır. Cooker markasıyla Türkiye'de züccaciye ürünlerinin üretimini ve ithalatını günümüze kadar gerçekleştirmiştir.

Her zaman amacımız tüketici odaklı seçkin, sağlıklı, kullanışlı, güvenilir, çevreci Mutfak ve Banyo ürünlerinin markamız ve

kalite kontrolümüz takibinde üretimini / ithalatını yapmaktır.

Ürünlerimizi bayilerimiz aracılığı ile tüketicimize ulaştırmayı ilke edinmişizdir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye uyum sağlayıp, bilgimizi, tecrübemizi ve teknolojimizi dünya piyasalarından aldığımız bilgiler doğrultusunda daima yenilikçi ve

çevreci bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön plana alarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

 

* VİZYONUMUZ

 

Firmamız değişen ve gelişen züccaciye sektöründe, müşterilerimizin beklentilerinin ilerisinde, markalarımıza yenilik ve estetik kazandırarak farklı kılan (porselen, seramik, cam, çelik, ahşap, plastik, akrilik ) ürünleri tasarlayıp üreterek ve ithalatını gerçekleştirerek sektörümüzde akla ilk gelen bir dünya markası olmayı hedeflemektir.

Kurumsal bir yapı içerisinde teknolojiye yatırım yaparak pazarlama ağımızı Türkiye genelinde genişletmek, siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

 

* Porselen, Seramik, Cam, Çelik, Ahşap, Plastik, Akrilik ürünlerinde Emek, Zevk, Sanat, Vefa ve Teknolojinin buluştuğu son nokta.

Copyright © Cooker Mutfak 2014